SUPA24
33 809 786 Kč
(284 116 Kč / m²)
Prodej
4+1
119 m²
Saint-Raphaël

místnosti4+1
plocha119 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Do you dream of owning a sea-view apartment for sale in Saint-Raphaël ?
Confidential property - Off Market.
Exclusively presented by DELUXIA, this sup...

Ostatní
Stáří nabídky: 70 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Saint-Raphaël
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DELUXIA IMMOBILIER