SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
26 736 160 Kč
(252 228 Kč / m²)
Prodej
4+1
106 m²
Place Sadi Carnot, Saint-Raphaël

místnosti4+1
plocha106 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

iad France - Lucie Ardaens vous propose: AGAY - Appartement de standing – Vue mer – 106 m² – 3 chambres – terrasses – plages à piedDans la baie d’Agay...

Ostatní
Stáří nabídky: 132 dní
Aktualizováno: 123 dní

Lokalita

Place Sadi Carnot, Saint-Raphaël
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France