SUPA24
14 270 157 Kč
(165 932 Kč / m²)
Prodej
3+1
86 m²
Les Pugets, Saint-Laurent-du-Var

místnosti3+1
plocha86 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

New Apartments for Sale in Saint-Laurent-du-Var Écovallée – Sea-Facing Residence with Private Pool
Nestled directly facing the Mediterranean Sea in th...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledPodlažíOtevřený obývací prostorDřevěná podlahaVysoké stropyPo rekonstrukciPřirozené světloModerní stylZařízený

Ostatní
Stáří nabídky: 104 dní
Aktualizováno: 104 dní

Lokalita

Les Pugets, Saint-Laurent-du-Var
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Living on the Côte d'Azur

Ab Kuijer