SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 867 607 Kč
(32 501 Kč / m²)
Prodej
5+1
119 m²
Esplanade Jacques Bonnaval, Saint-Étienne

místnosti5+1
plocha119 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Maïté Mendes vous propose: Opportunité Rare - Magnifique appartement 5 Pièces à Saint-Étienne avec 7 balcons !Plus de photos disponibles ...

Ostatní
Stáří nabídky: 20 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Esplanade Jacques Bonnaval, Saint-Étienne
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France