SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 064 567 Kč
(30 361 Kč / m²)
Prodej
3+1
68 m²
Rue Stanislas, Saint-Dié-des-Vosges

místnosti3+1
plocha68 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Coquet appartement de 68 m2 en combles, très lumineux et avec une très jolie vue.Cet appartement en parfait état d'entretien, est composé d'un salon/s...

Ostatní
Stáří nabídky: 495 dní
Aktualizováno: 495 dní

Lokalita

Rue Stanislas, Saint-Dié-des-Vosges
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Agence Immobilière Di Florio