SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 536 199 Kč
(94 202 Kč / m²)
Prodej
4+1
80 m²
Rue des Carmélites, Saint-Denis

místnosti4+1
plocha80 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Fatima Mokhtari vous propose: Spacieux 4 pièces avec grande terrasse dans résidence récenteÀ Saint-Denis, découvrez ce bel appartement s...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaVýhledSamostatná kuchyněVanaSprchový koutSamostatné wcPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 15 dní
Aktualizováno: 15 dní

Lokalita

Rue des Carmélites, Saint-Denis
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France