SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 435 243 Kč
(117 250 Kč / m²)
Prodej
4+1
89 m²
Rue des Carmélites, Saint-Denis

místnosti4+1
plocha89 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Charbel Braidy (06 66 01 09 33) vous propose : À vendre — Appartement neuf – 4 pièces de 89 m² environ + Loggia – Saint-Denis (93200)Sit...

Ostatní
Stáří nabídky: 68 dní
Aktualizováno: 65 dní

Lokalita

Rue des Carmélites, Saint-Denis
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France