SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 175 773 Kč
(23 650 Kč / m²)
Prodej
5+1
92 m²
Boulevard de Lorraine, Saint-Avold

místnosti5+1
plocha92 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Ameline Jailliard vous propose: Appartement 5 pièces – 91 m² – 4 chambres – Centre Saint-AvoldSitué en plein cOEur de Saint-Avold, venez ...

Ostatní
Stáří nabídky: 13 dní
Aktualizováno: 13 dní

Lokalita

Boulevard de Lorraine, Saint-Avold
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France