SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 657 774 Kč
(93 771 Kč / m²)
Prodej
4+1
71 m²
Avenue Paul Doumer, Rueil-Malmaison

místnosti4+1
plocha71 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

iad France - Kevin Kimpembe vous propose: Opportunité Rare – Appartement 4 Pièces avec Jardin à Rueil-MalmaisonSitué dans le quartier de Buzenval de R...

Ostatní
Stáří nabídky: 119 dní
Aktualizováno: 119 dní

Lokalita

Avenue Paul Doumer, Rueil-Malmaison
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France