SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
13 379 286 Kč
(150 329 Kč / m²)
Prodej
4+1
89 m²
Rue Paul Doumer, Royan

místnosti4+1
plocha89 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

The Chay, Architecture 50…The beach at the end of the street!Volume, location, and style… This charming 3-bedroom apartment, with remarkable architect...

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Rue Paul Doumer, Royan
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CABINET BRIAND TERRES ET OCEANS