SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 007 690 Kč
(59 816 Kč / m²)
Prodej
3+1
67 m²
Boulevard de l'Europe, Rouen

místnosti3+1
plocha67 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

À Rouen, niché dans le quartier paisible du 6 Rue Méridienne, cet appartement de 67 m² vous attend pour une expérience de vie emplie de tranquillité e...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorDřevěná podlahaVýhledPřirozené světlo

Plynové
Stáří nabídky: 12 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Boulevard de l'Europe, Rouen
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZEFIR IMMOBILIER