SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 314 773 Kč
(78 923 Kč / m²)
Prodej
2+1
42 m²
Grande Rue, Roubaix

místnosti2+1
plocha42 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Découvrez ce charmant appartement T2 de 42 m², situé au dernier étage d'une résidence moderne et paisible construite en 2006 à Roubaix. Actuellement l...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorVanaSamostatné wcPřirozené světlo

Elektrické
Stáří nabídky: 10 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Grande Rue, Roubaix
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZEFIR IMMOBILIER