SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 268 785 Kč
(115 378 Kč / m²)
Prodej
3+1
63 m²
Rue de Paris, Romainville

místnosti3+1
plocha63 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Découvrez ce charmant appartement de 63 m², niché au 5e étage d'un immeuble contemporain (2019) avec ascenseur, à Romainville, à la frontière de Panti...

Elektrické
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Rue de Paris, Romainville
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZEFIR IMMOBILIER