SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 125 750 Kč
(55 010 Kč / m²)
Prodej
3+1
75 m²
Rue de Bourgogne, Rennes

místnosti3+1
plocha75 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

L'agence immobilière ENTREZCHEZVOUS COM, honoraires très réduits, à 3,21 %* seulement, vous propose à la vente, QUARTIER LA POTERIE, dans une copropri...

Ostatní
Stáří nabídky: 113 dní
Aktualizováno: 86 dní

Lokalita

Rue de Bourgogne, Rennes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ENTREZCHEZVOUS.COM