SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 467 151 Kč
(103 154 Kč / m²)
Prodej
2+1
53 m²
Rue de Bourgogne, Rennes

místnosti2+1
plocha53 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Marine Le Quentrec vous propose: Découvrez ce charmant appartement de 2 pièces rénové à Rennes, proche du Thabor.Cet appartement de 53m²,...

Parametry

Vygenerováno z AI

Dřevěná podlahaKrbSamostatná kuchyněPo rekonstrukciPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 119 dní
Aktualizováno: 78 dní

Lokalita

Rue de Bourgogne, Rennes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France