Výpis nabídek
14
14
14
14 564 051 Kč
(156 603 Kč / m²)
Prodej
4+1
93 m²
Route de Mategnin, Prévessin-Moëns
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
93 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Ref. 1748SR EXCLUSIVELY AT SWIXIM INTERNATIONAL
Prévessin-Moens, near Ferney-Voltaire, close to amenities (bus, schools, shops), you'll be charmed ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Garáž
Internet
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
154 dní
Aktualizováno:
142 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Route de Mategnin, Prévessin-Moëns
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.