SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 799 535 Kč
(45 030 Kč / m²)
Prodej
5+1
151 m²
Rue de la République, Pontarlier

místnosti5+1
plocha151 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

PONTARLIER - PROCHE CENTRE VILLE - DIRECTION FRONTIERE : Dans une petite copropriété de 3 logements, Appartement de type 4 au premier étage comprenant...

Elektrické
Stáří nabídky: 495 dní
Aktualizováno: 494 dní

Lokalita

Rue de la République, Pontarlier
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

L'immobilier Pontissalien - Pontarlier