SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 843 223 Kč
(44 175 Kč / m²)
Prodej
4+1
87 m²
Rue Jules Ferry, Pont-Saint-Vincent

místnosti4+1
plocha87 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

iad France - Dominique Obergfell vous propose: Splendide Appartement de 88m2 en Souplex - 4 Pièces avec Terrasse à Pont-Saint-Vincent Bienvenue dans c...

Ostatní
Stáří nabídky: 16 dní
Aktualizováno: 16 dní

Lokalita

Rue Jules Ferry, Pont-Saint-Vincent
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France