SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 388 310 Kč
(43 463 Kč / m²)
Prodej
6 a více
193 m²
Rue Paul Alavail, Perpignan

místnosti6 a více
plocha193 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Nichée au cœur de Perpignan, cette perle rare est un appartement exceptionnel de 6 pièces et 193 m². Situé au quatrième étage d'un immeuble élégant de...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rue Paul Alavail, Perpignan
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZEFIR IMMOBILIER