SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 446 464 Kč
(27 292 Kč / m²)
Prodej
3+1
53 m²
Rue Paul Alavail, Perpignan

místnosti3+1
plocha53 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Delphine Bardetis vous propose: Opportunité à Saisir - Appartement de 3 Pièces à Perpignan - Dernier étage - Locataires en placeIdéal inv...

Ostatní
Stáří nabídky: 64 dní
Aktualizováno: 64 dní

Lokalita

Rue Paul Alavail, Perpignan
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France