SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 063 557 Kč
(30 332 Kč / m²)
Prodej
4+1
101 m²
Rue Paul Alavail, Perpignan

místnosti4+1
plocha101 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Alexandre Walaszek vous propose: BEL APPARTEMENT DE 100 m² AVEC 3 CHAMBRES, PROCHE CENTRE VILLE*** EXCLUSIVITE iad France *** Avec une su...

Ostatní
Stáří nabídky: 90 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Rue Paul Alavail, Perpignan
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France