SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 136 031 Kč
(39 200 Kč / m²)
Prodej
4+1
80 m²
Rue Paul Alavail, Perpignan

místnosti4+1
plocha80 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Medjide Belkheir vous propose: T4 lumineux 80 m² avec balcon, garage et grenier – Centre PerpignanBelle opportunité Appartement 4 pièces ...

Parametry

Vygenerováno z AI

Samostatná kuchyněSamostatné wcPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 104 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Rue Paul Alavail, Perpignan
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France