SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 786 947 Kč
(113 116 Kč / m²)
Prodej
2+1
60 m²
Rue du Mail, Péron

místnosti2+1
plocha60 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Kevin Descheemaecker vous propose: Grand appartement T2 avec jardin privatif – PéronSitué au sein d’une petite copropriété calme et sécur...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rue du Mail, Péron
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France