SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 594 040 Kč
(50 620 Kč / m²)
Prodej
3+1
71 m²
Rue Saint-Louis, Pau

místnosti3+1
plocha71 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Jerome Maurer vous propose: Appartement 3 pièces de 71 m² – Vendu Loué. Idéal investissement locatif – Pau CentreSitué en plein cOEur de ...

Ostatní
Stáří nabídky: 29 dní
Aktualizováno: 27 dní

Lokalita

Rue Saint-Louis, Pau
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France