SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 177 713 Kč
(58 841 Kč / m²)
Prodej
3+1
71 m²
Rue Saint-Louis, Pau

místnosti3+1
plocha71 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

A43529OLA64 - Rather spacious city apartment for a three-room apartment, occupying the entirety of a small residence from the 1900s.

Ostatní
Stáří nabídky: 65 dní
Aktualizováno: 65 dní

Lokalita

Rue Saint-Louis, Pau
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Leggett Immobilier