SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
19 074 281 Kč
(312 693 Kč / m²)
Prodej
2+1
61 m²
Rue Cambacérès, Paris

místnosti2+1
plocha61 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

APPARTEMENT TRAVERSANT - ÉTAGE ÉLEVÉ ASCENSEUR - PLAN MODULABLE Situé à quelques pas du métro Miromesnil, appartement traversant au 5ème étage d'un...

Plynové
Stáří nabídky: 494 dní
Aktualizováno: 494 dní

Lokalita

Rue Cambacérès, Paris
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Drouot Immobilier