Výpis nabídek
5
10 010 960 Kč
(270 566 Kč / m²)
Prodej
2+1
37 m²
Avenue du Maine, Paris
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
37 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Programme Rénové. Venez découvrir Belle Plaisance, une résidence d'exception située au cœur de Paris. En choisissant d'habiter à Belle Plaisance,...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
1 dní
Aktualizováno:
1 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Avenue du Maine, Paris
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
SAMO1ER
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
SAMO1ER
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce