SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
76 297 124 Kč
(379 588 Kč / m²)
Prodej
6 a více
201 m²
Villa Eugène Manuel, Paris

místnosti6 a více
plocha201 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Fairway Luxury Real Estate offers you this elegant family apartment of 180 m², located on the 4th floor by elevator in a high-end Haussmannian buildin...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Villa Eugène Manuel, Paris
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

FAIRWAY LUXURY REAL ESTATE