SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
31 575 736 Kč
(318 947 Kč / m²)
Prodej
4+1
99 m²
Rue Geoffroy l'Angevin, Paris

místnosti4+1
plocha99 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Casavo offers for sale in the heart of the highly sought-after historical Marais, Rue Geoffroy l'Angevin, this rare and singular property of 99.55 m² ...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Rue Geoffroy l'Angevin, Paris
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CASAVO MANAGEMENT FRANCE