Výpis nabídek
15
15
15
12 125 625 Kč
(233 185 Kč / m²)
Prodej
3+1
52 m²
Rue Riblette, Paris
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
52 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Au cœur du 20e, un 3 pièces avec vue dégagée, parking et cave - dans un quartier qui ressemble à un village.
Situé au 3e étage d'une résidence bien e...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
E - Nehospodárná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Plynové
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
2 dní
Aktualizováno:
1 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rue Riblette, Paris
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.