Výpis nabídek
24
24
24
42 543 057 Kč
(274 471 Kč / m²)
Prodej
6 a více
155 m²
Rue Leconte de Lisle, Paris
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
6 a více
plocha
155 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
In a 1908 stone building, within a well-maintained co-ownership, elegant family and reception crossing apartment of 155.90sqm Carrez law.
Bright, i...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
D - Méně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Plynové
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
1 dní
Aktualizováno:
1 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rue Leconte de Lisle, Paris
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.