Výpis nabídek
13
13
13
18 924 223 Kč
(249 003 Kč / m²)
Prodej
4+1
76 m²
Rue de la Roquette, Paris
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
76 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Paris 11ème – Boulevard de Ménilmontant – À proximité immédiate des métros 2 et 3.
Au 1er étage d'un immeuble bien entretenu. Cet appartement familia...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Dřevěná podlaha
Samostatné wc
Přirozené světlo
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
F - Velmi nehospodárná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Plynové
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
4 dní
Aktualizováno:
3 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rue de la Roquette, Paris
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.