SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
24 198 132 Kč
(302 477 Kč / m²)
Prodej
2+1
80 m²
Rue Montorgueil, Paris

místnosti2+1
plocha80 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Paris 2nd - Between Montorgueil and the Grands Boulevards, this architect-renovated duplex apartment of 96.50 m2 is located on the fifth and top floor...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Rue Montorgueil, Paris
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOME HUNTS