SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
25 525 834 Kč
(425 431 Kč / m²)
Prodej
1+1
60 m²
Rue Montorgueil, Paris

místnosti1+1
plocha60 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Located in the heart of the Montorgueil district, this 60.05 m2 apartment with its 18 sq m terrace is situated on the 6th floor (with elevator) of a w...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Rue Montorgueil, Paris
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOME HUNTS