SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 216 322 Kč
(291 895 Kč / m²)
Prodej
2+1
35 m²
Rue Deparcieux, Paris

místnosti2+1
plocha35 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

Paris 14e – Montparnasse | Appartement d’architecte au calme absolu
À l’abri des regards, au cœur d’une élégante copropriété rénovée, ce 2 pièces de ...

Elektrické
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Rue Deparcieux, Paris
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Delambre Immobilier