Výpis nabídek
14 221 536 Kč
(225 739 Kč / m²)
Prodej
3+1
63 m²
Rue de Thionville, Paris
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
63 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
DOLY est fier de vous présenter un appartement 63 m² (loi Carrez) idéalement situé dans le 19e arrondissement de Paris.
Pensé pour une famille ou un ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
10 dní
Aktualizováno:
10 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rue de Thionville, Paris
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.