Výpis nabídek
2
2
9 967 230 Kč
(269 385 Kč / m²)
Prodej
2+1
37 m²
Rue de Rivoli, Paris
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
37 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
DOLY est fier de vous présenter un appartement de 37 m² Loi Carrez, idéalement situé au cœur du 2e arrondissement de Paris.
Ce bien lumineux se compo...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
10 dní
Aktualizováno:
10 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rue de Rivoli, Paris
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.