SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
43 516 665 Kč
(596 119 Kč / m²)
Prodej
2+1
73 m²
Rue de Rivoli, Paris

místnosti2+1
plocha73 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Nestled on the prestigious Rue de Rivoli, directly facing the Tuileries Gardens and its metro access, this exceptional one-bedroom apartment is set on...

Ostatní
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Rue de Rivoli, Paris
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

L'Agence Américaine