Výpis nabídek
21
21
21
89 392 813 Kč
(305 095 Kč / m²)
Prodej
6 a více
293 m²
Rue Pouchet, Paris
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
6 a více
plocha
293 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Appartement T5+ - 292 m² - Paris 17e - Plaine Monceau.
Au coeur du très prisé 17e arrondissement, à deux pas des commerces raffinés, des écoles réput...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
E - Nehospodárná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
8 dní
Aktualizováno:
8 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rue Pouchet, Paris
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.