SUPA24
26 741 350 Kč
(318 349 Kč / m²)
Prodej
4+1
84 m²
Rue Saint-Dominique, Paris

místnosti4+1
plocha84 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Just steps away from rue Cler, in an Art Deco building located on the 4th floor with an elevator, beautiful apartment comprising: an entrance, a brigh...

Parametry

Vygenerováno z AI

Samostatná kuchyněVanaSprchový koutSamostatné wcDřevěná podlahaKrb

Ostatní
Stáří nabídky: 12 dní
Aktualizováno: 12 dní

Lokalita

Rue Saint-Dominique, Paris
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DAVOLI IMMOBILIER