SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
20 423 710 Kč
(474 970 Kč / m²)
Prodej
2+1
43 m²
Rue de Varenne, Paris

místnosti2+1
plocha43 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

A few steps from the gardens of Catherine Labouré, Le Bon Marché, the Matignon Hotel, and shops on Rue du Bac, charming two-room apartment of 43.4 m2 ...

Ostatní
Stáří nabídky: 14 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Rue de Varenne, Paris
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

NOUVELLE VAGUE REAL ESTATE