SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 600 712 Kč
(342 883 Kč / m²)
Prodej
2+1
28 m²
Rue des Petits Carreaux, Paris

místnosti2+1
plocha28 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

BARNES is listing this magnificent 28.36m² or 305 sq ft apartment (Carrez Law surface) on the third floor of an 1875 shared ownership building (stair ...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorVysoké stropyPřirozené světlo

Elektrické
Stáří nabídky: 18 dní
Aktualizováno: 18 dní

Lokalita

Rue des Petits Carreaux, Paris
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BARNES Le Marais