SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
44 682 429 Kč
(321 456 Kč / m²)
Prodej
6 a více
139 m²
Rue de la Roquette, Paris

místnosti6 a více
plocha139 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Paris ? Dernier étage avec balcon ? Appartement de réception exposé sud avec vue panoramique sur le centre parisien. Situé au sommet d'un élégant imm...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledVysoké stropyPřirozené světloSamostatná kuchyněPodlaží

Plynové
Stáří nabídky: 34 dní
Aktualizováno: 15 dní

Lokalita

Rue de la Roquette, Paris
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

LB collection Boulogne billancourt - LB COLLECTION IMMOBILIER