Výpis nabídek
22
22
22
7 880 842 Kč
(207 391 Kč / m²)
Prodej
2+1
38 m²
Rue Paul Fort, Paris
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
38 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Porte d'Orléans. Discover this bright one-bedroom apartment with a lovely unobstructed view and great potential.
With a floor area of 38 m² (Carrez...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
F - Velmi nehospodárná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Plynové
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
37 dní
Aktualizováno:
37 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rue Paul Fort, Paris
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.