SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
51 029 683 Kč
(428 821 Kč / m²)
Prodej
4+1
119 m²
Rue de Turenne, Paris

místnosti4+1
plocha119 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Barnes le Marais has the exclusive, off-market listing of this magnificent 120m² or 1,292 sq ft (115m² or 1,238 sq ft under the Carrez Law) apartment,...

Elektrické
Stáří nabídky: 50 dní
Aktualizováno: 37 dní

Lokalita

Rue de Turenne, Paris
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BARNES Le Marais