Výpis nabídek
8
8
8
13 278 573 Kč
(232 957 Kč / m²)
Prodej
3+1
57 m²
Rue Pernety, Paris
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
57 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Au cœur du quartier prisé de Pernety, venez découvrir ce charmant appartement 3 pièces fraichement rénové.
Il se compose d’une entrée avec cuisine ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Internet
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
E - Nehospodárná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Elektrické
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
49 dní
Aktualizováno:
29 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rue Pernety, Paris
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.