SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj; přirozené světlo, moderní styl, dřevěné trámy, vysoké stropy, krb
Obývací pokoj; přirozené světlo, moderní styl, dřevěná podlaha, krb
92 096 428 Kč
(780 478 Kč / m²)
Prodej
2+1
118 m²
Rue de Rivoli, Paris

místnosti2+1
plocha118 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Located on the top floor by elevator of a magnificent luxury building, an exceptional 118m2 Loi Carrez apartment (122.38m2 real living space).You'll b...

Ostatní
Stáří nabídky: 78 dní
Aktualizováno: 78 dní

Lokalita

Rue de Rivoli, Paris
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOME HUNTS