SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 241 198 Kč
(222 735 Kč / m²)
Prodej
2+1
37 m²
Avenue du Maine, Paris

místnosti2+1
plocha37 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

iad France - Agathe Pradie vous propose: Magnifique appartement de 2 pièces avec terrasse de 10 m² - IDÉAL PROFESSION LIBÉRALE - DEUX ENTRÉES POSSIBLE...

Parametry

Vygenerováno z AI

TerasaSamostatná kuchyněSamostatné wcVysoké stropyPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 84 dní
Aktualizováno: 11 dní

Lokalita

Avenue du Maine, Paris
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France