SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
19 066 887 Kč
(207 249 Kč / m²)
Prodej
4+1
92 m²
Rue de la Croix Nivert, Paris

místnosti4+1
plocha92 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Marie-Albane D'utruy vous propose: *** Métro Volontaires - Appartement familial 92 m2 - 3 chambres - Grand balcon ***Dans agréable coprop...

Ostatní
Stáří nabídky: 124 dní
Aktualizováno: 15 dní

Lokalita

Rue de la Croix Nivert, Paris
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France