SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 536 659 Kč
(163 416 Kč / m²)
Prodej
2+1
40 m²
Rue Delizy, Pantin

místnosti2+1
plocha40 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Découvrez ce charmant appartement de 40 m², niché au cœur de Pantin, idéal pour un premier achat. Récemment rénové, il allie modernité et confort, off...

Parametry

Vygenerováno z AI

TerasaPo rekonstrukciPřirozené světloPodlaží

Plynové
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Rue Delizy, Pantin
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZEFIR IMMOBILIER